2. ročník 400 ultra

Přátelé, kamarádi, příznivci ultra. Tímto dnem vyvrcholili naše přípravy, a tak Vás mohu oficiálně pozvat na 2. ročník 400 ultra, který se uskuteční 20 – 22. května 2022. Je spuštěn lehce upravený web www.400ultra.cz, na kterém se na první pohled dozvíte první novinku pro následující rok. Vzhledem k tomu, že mnozí chtějí zkusit nějaké to ultra, tak jsme spustili trasu ultra na ochutnávku – 200 hard. Je to trasa pro ty, kteří se obávají, zda větší nálož zvládnout nebo pro ty, kteří si chtějí zkusit zazávodit podle GPS a zjistit jaké je to spolehnout se na trase samy na sebe. Též je to trasa, která je zamýšlena pro vaše drahé polovičky, ale i tak 200km/5.500m+ není žádný med.

Další novinkou je lehká korekce trasy 400 ultra tak, aby některé její části nebyly tak odpočinkové jako vloni Pro navnadění přidávám krátkou upoutávku z letoška i s hudebním doprovodem.

Registrace na 2. ročník odstartuje 1. listopadu a vyhlašuje se kapacita 100 míst na každou trasu. Též si ke startovnému budete moci pořídit super kšiltovku v designu 400 ultra za dotovanou cenu, objednat si ji budete možné v registračním formuláři. Fotky dodáme ihned co nám bude doručen vzorek na zjištění kvality produktu.
Mějte se krásně, užívejte si trochu volna po sezóně, ať se těšíte do toho podzimního a zimního marastu Kdybyste měli jakoukoliv otázku nebo postřeh jsem Vám k dispozici.

V květnu se na Vás těším. Zdraví Jakub.