2. ročník 400 ultra je minulostí

Přátelé, dobrodruzi, účastníci 400 ultra,

Je tomu přesně 24 hodin od oficiálního ukončení letošního ročníku. Co napsat. V hlavě se mně toho honí mnoho. Hodně dojmů a zážitků, tak jako je tomu asi i u Vás. Myslím si, že to byl povedený ročník. Tedy alespoň jsem pro to udělal maximum, co bylo v mých silách, od trasování po zajištění toho, abyste se v zázemí a cíli cítili co nejlépe. V pátek večer jsem byl v myšlenkách na trati s vámi. Jelikož znám na trase skoro každý kamínek, tak jsem podle GPS přesně věděl, kde se nacházíte, zrovna ve chvílích, kdy jsem v zázemí likvidoval spoušť, co napáchala bouře, jež procházela Českem. Naštěstí jsme to všichni zvládli a mohli jsme se s radostí přivítat v cíli. Rád bych Vám všem poděkoval za to, jaká atmosféra na 400 ultra panovala. Je krásné pořádat akci pro podobné blázny jako jsem já – kteří rádi trpí, nezaleknou se ani snášení kola z Hvozdu a v té bolesti z tolika kilometrů nacházejí zalíbení.

Dneska jsme ještě likvidovali zázemí, ale zítra podrobně projdu záznamy z tras a budou k dispozici výsledky 400 ultra. Výsledky 200 hard budou uveřejněny po zaslání tras z navigací a po následné kontrole. Nejpozději tomu však bude ve čtvrtek dopoledne. Co nejrychleji se též proberu asi několika stovkami fotek a doufám, že v průběhu středy budou k nahlédnutí jak na FB, tak na stránkách závodu.

Vzhledem k tomu, že jsem toho naspal za poslední čtyři dny minimum, tak již budu stručný, avšak nemohu zapomenout poděkovat našim partnerům. Děkuji velmi Jakubovi Zítkovi z Český ráj outdoor, že se rozhodl naši akci podpořit a pro Vás a vaše kolo zajistil krásný servis. Děkuji Acepac, Adventure menu, Chimpanzee, Kilpi a SOLC Lighting za krásné ceny. Děkuji obci Mostek za poskytnutí areálu autokempu a perfektní služby. Děkuji mé rodině. Bez jejich pomoci by 400 ultra nebylo možné realizovat. A na konec bych chtěl velmi poděkovat Vám, že jste se v tak velkém počtu účastnili a že svým přístupem a pohodou 400 ultra povýšili na sportovně – kulturní zážitek. Pokud jste si 400 ultra a jeho kratšího bráchu užili, tak budu moc rád, když tuto svoji zkušenost a zážitek budete šířit mezi své kolegy a kamarády. Není lepší vizitka než pochvala a spokojenost závodníka.

Přeji Vám, ať se Vám daří jak v osobním, tak sportovním životě, ať jste zdraví jak vy, tak vaše okolí a též Vám přeji mnoho sportovních zážitků v začínající sezóně. Určitě se s mnohými uvidím na startovní čáře na podobných akcích.

Mějte se krásně, a pokud budete mít chuť, rád se s vámi opět uvidím za rok v Mostku na 400 ultra.

Zdraví Jakub.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.